Hirdetések - augusztus 21

• Szent-ignáci gyógyító lelkigyakorlat kezdődik Máréfalván aug. 26-án, pénteken Beothy Tamás atyával. Érdeklődni Karcsipapnál!
  • Augusztus 28 – szept. 1. között rendezik meg az „Erdélyi Madrid” Ifjúsági Találkozót itt, Gyergyószentmiklóson. A szervezők a Madridi Ifjúsági Világtalálkozó kegyelmeiben szeretnék részesíteni a résztvevő fiatalokat.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• MADARAS PÉTER, szül. Gyergyószentmiklóson, a Madaras Tibor és Lázár Erzsébet róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MONI ALÍZT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Moni Árpád református és Balázs Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • BARANYAI LEVENTE, szül. Csíkszenttamáson, a Baranyai Béla református és Gegő Gizella róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MIHÁLYDEÁK TIMEÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Mihálydeák Géza és Bilibók Anna róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • VERES LÁSZLÓ, szül. Gödemesterházán, a Veres Vencel és Csiki Mária róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MARIKA GABRIELLÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Marika László és Forgács Etelka róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • NAGY ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Ferenc és Dezső Jolán róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BALOG GYÖNGYIKÉT, aki szül. Parajdon, a Balog József és Molnos Ilona róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • BENEDEK CSABA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Benedek Sándor és Blénessy Viola róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KOÓS ENIKŐT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Koós Imre és Kozma Margit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • PORTIK ZOLTÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Péter róm. kat. és Szabó Irén református szülők fia házastársul akarja venni BORSOS LAURÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Borsos Tibor és Szilágyi Krisztina róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 170 lej

• 1 név nélkül adakozó – 20 lej