Hirdetések - augusztus 28

• Ma kezdődik az erdélyimadrid, ahol a fiatalok számára napijegy is kapható, aminek az ára 15 lej.
  • Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, szept. 2-án este 18,30 órától a plébánián.
  • Jövő vasárnap a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
  • Szeptember 11-én, déli 12 órakor lesz a búcsú az örménytemplomban.
  • Szeptember 12-én, hétfőn déli 12 órakor kezdődik a ditrói templomban Ft. dr. Vencser László 40 éves papi jubileumi szentmiséje. Ugyancsak hétfőn este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél.
  • 75 éves kortárstalálkozó lesz a Szent Miklós templomban szept. 17-én. Érdeklődni és jelentkezni lehet Hobaj Józsefnél a 0266 – 361 477 telefonszámon.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• NAGY ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Ferenc és Dezső Jolán róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BALOG GYÖNGYIKÉT, aki szül. Parajdon, a Balog József és Molnos Ilona róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • BENEDEK CSABA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Benedek Sándor és Blénessy Viola róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KOÓS ENIKŐT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Koós Imre és Kozma Margit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • PORTIK ZOLTÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Péter róm. kat. és Szabó Irén református szülők fia házastársul akarja venni BORSOS LAURÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Borsos Tibor és Szilágyi Krisztina róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • PÁL ERNŐ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Kelemen és Orosz Erzsébet róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett VÁRADI KLÁRA - ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Váradi Constantin és Váradi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 0 lej

• 1 név nélkül adakozó – 0 lej