Hirdetések - szeptember 4

• szeptember 8- Kisboldogasszony 18 szentmise
  • Szeptember 11-én, déli 12 órakor lesz a búcsú az örménytemplomban.
  • 12-én 9 órától a Kós Károly iskolában évnyitó szentmise lesz!
  • Szeptember 12-én, hétfőn 11 órakor kezdődik a ditrói templomban Ft. dr. Vencser László 40 éves papi jubileumi szentmiséje. Ugyancsak hétfőn este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél.
  • 75 éves kortárstalálkozó lesz a Szent Miklós templomban szept. 17-én. Érdeklődni és jelentkezni lehet Hobaj Józsefnél a 0266 – 361 477 telefonszámon.
- Szept. 7-én, szerdán

- este 7-órai kezdettel: Rozsás János történész, Krisztus fényében – a Gulágon, átélt nehéz éveiről tart előadást, a Korona épületében, ahová minden érdeklődőt szeretettel vár.

- este 8-órától: A felszegi csengettyűnél elhelyezett emléktáblánál, megemlékezünk a Gacz oldalban megölt katonáról

• Szept. 11-én, vasárnap, de.10-órai kezdettel, emlékezünk az 1944. szept. 7-én, hazájukért a Gac-oldalban életüket áldozó 159 honvédre.
  • Évnyitós szentmisék lesznek a Szent Miklós Templomban, szeptember 12 –én, hétfőn:

- 9- órától a Gépgyártó Iskolaközpont diákjainak

- 10-órától a Salamon Ernő elméleti líceum diákjainak

- 11-órától a Forarassy M. és a Vaskertes általános iskolában járó tanulók számára.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• PÁL ERNŐ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Kelemen és Orosz Erzsébet róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett VÁRADI KLÁRA - ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Váradi Constantin és Váradi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 150 lej

• 2 név nélkül adakozó – 150 lej