Hirdetések - szeptember 11

• Ma, szeptember 11-én, déli 12 órakor lesz a búcsú az örménytemplomban.
  • Holnap, szeptember 12-én, hétfőn:
  1. reggel 9 órától a Kós Károly iskolában évnyitó szentmise lesz!
  2. déli 11 órakor kezdődik a ditrói templomban Ft. dr. Vencser László 40 éves papi jubileumi szentmiséje.
  3. este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél. Meghívtuk Takács Tamás alezredest, szolnoki tábori lelkészt. Ha el tud jönni, ő fog prédikálni.
  • Évnyitós szentmisék lesznek a Szent Miklós Templomban, szeptember 12 –én, hétfőn:
  1. 9- órától a Gépgyártó Iskolaközpont diákjainak
  2. 10-órától a Salamon Ernő elméleti líceum diákjainak
  3. 11-órától a Fogarassy M. és a Vaskertes általános iskolában járó tanulók számára.
  • Szeptember 18-án, jövő vasárnap a 9-es mise után a Rapsonné olvasótáborban részt vett gyerekek fényképes előadást tartanak szüleiknek és az érdeklődőknek a plébánia nagytermében.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• PÁL ERNŐ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Kelemen és Orosz Erzsébet róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett VÁRADI KLÁRA - ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Váradi Constantin és Váradi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.
  • MAIOR CSONGOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Maior Sándor és György Edit róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett KEDVES GYÖNGYIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kedves Sándor és Balla Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 180 lej és 50 euró

• A Szárhegyi úti rózsafűzér társulat 130 lej
  • Palavits Csaba hozzátartozói kínálkodás helyett 50 lej
  • 1 névtelen adakozó 50 euró

Egy jótevőnk megajándékozott egy hintával, melyet az udvarunkra fel is szerelt. A jó Isten áldja meg jóságáért!

o déli 11 órakor kezdődik a ditrói templomban Ft. dr. Vencser László 40 éves papi jubileumi szentmiséje.

o este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél. Meghívtuk Takács Tamás alezredest, szolnoki tábori lelkészt. Ha el tud jönni, ő fog prédikálni.

· Évnyitós szentmisék lesznek a Szent Miklós Templomban, szeptember 12 –én, hétfőn:

o 9- órától a Gépgyártó Iskolaközpont diákjainak

o 10-órától a Salamon Ernő elméleti líceum diákjainak

o 11-órától a Fogarassy M. és a Vaskertes általános iskolában járó tanulók számára.

· Szeptember 18-án, jövő vasárnap a 9-es mise után a Rapsonné olvasótáborban részt vett gyerekek fényképes előadást tartanak szüleiknek és az érdeklődőknek a plébánia nagytermében.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

· PÁL ERNŐ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Kelemen és Orosz Erzsébet róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett VÁRADI KLÁRA - ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Váradi Constantin és Váradi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

· MAIOR CSONGOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Maior Sándor és György Edit róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett KEDVES GYÖNGYIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kedves Sándor és Balla Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 180 lej és 50 euró

- A Szárhegyi úti rózsafűzér társulat 130 lej