Hirdetések - szeptember 25

• Ma, Szentírás vasárnapján 12 – 18 óra között Biblia-maraton van a templomunkban. Ez idő alatt folyamatosan olvasni fogják a Szentírást.
  • Templomunkban örökös szentségimádási nap lesz szept. 28-án, szerdán. Kérjük a rózsafüzér társulatokat és imacsoportokat, hogy a szentségimádási órák előjegyzését tegyék meg a sekrestyében. Az Oltáriszentség kitétele 10 órakor lesz, utána szentségimádás minden órában. Este 18 órától ünnepi szentmise lesz.
  • Szeptember 29-én Szent Mihály ünnepén, a gyulafehérvári Székesegyházban a búcsús szentmise 1000 órától kezdődik.
  • Szeptember 29-én de. 1000 órától szentmise lesz a Szent Miklós templomban az Idősek világnapja alkalmából, melynek keretében kiszolgáltatják a betegek kenetét. Közvetlen a szentmise után ünnepi műsor lesz a Korona épületében.
  • Örökös szentségimádási nap lesz a Szent Miklós templomban okt. 1-én, szombaton reggel 7,30 órától a 19 órakor kezdődő ünnepi szentmiséig.
  • Az Ifjúsági lelkészség lelkinapot szervez a fiatalok számára – okt.1-én, szombaton, de. 900-órai kezdettel itt, a Szent István Plébánián.
  • Főegyházmegyei Biblia-nap lesz, Sepsiszentgyörgyön a központi Szent József plébánián, okt. 1- én szombaton. A program 1000- 1900 óráig tart.
  • Okt. 1-ével elkezdődik az októberi ájtatosság, minden este 17,30 órától. Kérjük a vezetőket, hogy azokon a napokon, amikor szentségimádás van a rózsafüzért 17,30 órakor kezdjék mondani.
  • Jövő vasárnaptól, okt. 2-tól, a Szent Miklós templomban az esti szentmisék 1800-órától lesznek. Itt a Szent István templomban a szentmisék időpontja nem változik.
  • Jegyes kurzus indul Szent Miklós plébánián okt. 2-tól. az esti szentmise után. Kérjük, jelentkezzenek azok az ifjú párok, akik a közeljövőben szeretnének házasságot kötni.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• MAIOR CSONGOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Maior Sándor és György Edit róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett KEDVES GYÖNGYIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kedves Sándor és Balla Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.
  • FERENCZ ÁRPÁD, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ferencz Adalbert és Erős Teréz róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett MOLNÁR JÚLIÁVAL, aki szül. Csikszeredában és lakik Gyimesközéplokon, a néhai Molnár Zoltán és Homoş Mariana róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 160 lej

• 1 név nélkül adakozó – 10 lej