Hirdetések - október 16

• Népszámlálásra vonatkozó felhívás: - Körlevél
  • Ma, okt. 16-án, a 11 órás szentmise keretében köszöntjük az időseket.
  • Okt. 18-án, kedden este 18,45 órára várjuk találkozóra azon elsőáldozó gyermekek szüleit, akik ide, a Szent István plébániára járnak hittanórára.
  • Okt. 17-én hétfőn, este 1900 - órára a „Fogarassy Mihály" és Okt. 18-án, kedden este 1900 - órára a „Vaskertes" iskolában járó elsőáldozók szüleit várják találkozóra a Szent Miklós plébániára.
  • Minden szombaton de. 10 órától gitáróra, 11 órától ministráns foglalkozás van a plébánián.
  • Az I.-II. osztályosok hittanórája ezentúl kedden du. 14 órakor kezdődik.
  • Plébániánkon újraindul a bibliaóra okt. 24-én, hétfőn este 18,30 órától. Mindenkit szeretettel várunk.
  • Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz, okt. 26-án, szerdán este 7-órától ugyancsak a Szent Miklós plébánián.
  • Jövő vasárnap – okt. 23-án ünnepi megemlékezés lesz az 1956-os Forradalom és Szabadságharc emlékére, de. 1030 - tól a római katolikus, illetve a református templomokban és déli 1200 - órától a Róm. Kat. temetőben.
  • Szegény gyermekek iskolai költségeire gyűjtést indítunk, mivel a kanadai Rákóczi Alapítvány önrészt kér a diákok támogatásához.
  • Templomunkban koncert lesz a szegedi „Vox Nova" kórus előadásában szombaton, okt. 22-én este 18,45 órától.
  • Köszönjük azoknak, akik a műlábra adakoztak!

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 150 lej

• Elhunyt Benedek József hozzátartozói – kínálkodás helyett – 50 lej