Hirdetések - október 23

• Népszámlálásra odafigyelni - magyarnak és római katolikusnak vallják magukat
  • Jövő héten, mivel az I. – IV. osztályosok vakáción vannak a plébánián SZÁMUKRA nem lesz hittanóra.
  • Plébániánkon újraindul a bibliaóra és egyben a felnőtt katekézis. Az első találkozás hétfőn este 18,30 órától lesz. Mindenkit szeretettel várunk.
  • Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz, okt. 26-án, szerdán este 7-órától ugyancsak a Szent Miklós plébánián.
  • Ma, okt. 23-án ünnepi megemlékezés lesz az 1956-os Forradalom és Szabadságharc emlékére, de. 1030 - tól a római katolikus, illetve a református templomokban és déli 1200 - órától a Róm. Kat. temetőben.

Köszönet: - az Industry Transilvan cég vezetőségének, Papp Ferencnek és Szakács Józsefnek, hogy a raktárt a rendelkezésünkre bocsátották és a szállításban is segítettek!

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 1305 lej

• 1 név nélkül adományozó – 50 lej