Hirdetések - november 6

• Körlevél – Szent Erzsébet gyűjtés
  • Búcsús szentmise lesz Remetén nov. 6-án, vasárnap, de. 1200 órától.
  • A ministránsok figyelmébe ajánljuk, hogy nov. 12-től szombatonként 11 órától indul egy alaposabb felkészülés a ministráns avatásra és tisztségek felvételére.
  • Meghívó: Szeretettel hívnak mindenkit 2011. nov. 8-án 1800 órától a Művelődési Ház színháztermébe az Új Harmónia fúvós együttes kamarazenei hangversenyére.
  • Szombaton, november 12-én lesz az Egymillió csillag a szegényekért akció, amely keretén belül a Gyulafehérvári Caritas a többi romániai Caritas-szervezetekkel közösen gyertyával világít meg egy-egy közteret. A helyszínen begyűlt adományokból élelmiszercsomagokat vásárol a hátrányos helyzetű családok karácsonyának szebbé tétele érdekében. Gyergyóban a Művelődési ház előtti tér lesz a helyszíne az Egymillió csillag a szegényekért akciónak, november 12-én 17-19 óra között.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 328 lej

• 1 név nélkül adakozó – 108 lej