Hirdetések - december 11

• Advent III. vasárnapján / ma

- Du: 1530-órától - Lelkinap a Szent Miklós Plébánián a

Pedagógusok számára

• Este 1915- órától – az esti szentmisét követően, a város adventi koszorúja harmadik gyertyájának a meggyújtására kerül sor a polgármesteri hivatal előtti járdaszigeten, ahová mindenkit szeretettel várnak.
  • Adventi rekollekciós nap lesz kedden, dec. 13-án . A szentmise de. 10 órakor lesz a Szent Miklós templomban.
  • Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz a Szent Miklós plébánián dec. 21-én és 22-én, szerdán és csütörtökön este 19 órától.
  • Jövő vasárnap templomunkban, az esti szentmise után (19 óra) karácsonyi koncert lesz Antal Ágnes és Imre előadásában.
  • Szintén koncert lesz templomunkban dec. 20-án, kedden este 18 órától a Batthyány Ignác Iskola tanulói előadásában.
  • Főesperesi Kerületünkben a Főegyházmegyei Ifjúsági Lelkészség adventi lelki napot szervez fiatalok számára. A lelki napra 2011. december 18-án, vasárnap 12.00-17.00 között kerül sor a gyergyószentmiklósi Szent Miklós Plébánián. A programban szerepel: játékos ismerkedés, elmélkedés a személyes és közösségi misszióról (László Rezső ifjúsági lelkész), kiscsoportos beszélgetések, gyónási lehetőség, szentmise (fr. Laczkó-Dávid Anaklét ofm). Minden fiatalt szeretettel várunk!
  • Aprószentek napján, dec. 28-án este 18 órától templomunkban jótékonysági koncert lesz. A hallássérült Gál Tamás kisfiú műtétjére gyűjtünk. A koncert előadói a Bel Canto Kamarakórus, valamint György Levente és György Róbert (Svájcból és Kolozsvárról).
  • A kitett gyűjtődobozunkba 408 lej gyűlt össze, amelyet a Rákóczi Alapítvány által támogatott diákok önrészébe adjuk. Hálásan köszönjük adományaikat!
  • Templomunk nagytakarítása pénteken, dec. 16-án 14 órától lesz. Kérjük és köszönjük a segítségüket!

Köszönet:

• Bajkó Tibornak , az ajándékozott tüzelőanyagért