Hirdetések - december 25

• Karácsonyi körlevél – melléklet I.
  • Ma du. 1700 órától a ministráns csoport karácsonyi előadása lesz.
  • Ugyancsak ma, 1600 órától lesz a város kórusainak hagyományos koncertje a Szent Miklós templomban.
  • Holnap, Karácsony másodnapján két szentmise lesz, de. 1100 és este 1800 órától.
  • Pénteken, dec. 30-án, Szentcsalád ünnepén szentmisék lesznek, reggel 800 és este 1800 órától.
  • Szombaton, dec. 31-én, Szilveszter napján az év végi hálaadó szentmise este 1800 órakor lesz.
  • A házszentelés az idén dec. 27-én kezdődik. Kérjük, hogy nézzék át figyelmesen a házszentelési beosztást, mert változások vannak az előző évekhez képest. A beosztás megtalálható kifüggesztve a hirdetőtáblán, az internetes honlapunkon, és a helyi újságokban is. Bíztatjuk a kedves híveket, hogy fogadják kellő áhítattal a Szent Keresztet. Imádkozzunk együtt és kérjük Isten áldását otthonainkra, munkahelyünkre, életünkre. Azok, akik vállalják az étkezéssel való kiszolgálást, kérjük, hogy jelezzék a plébánián. Előre is hálásan köszönjük.
  • KONCERTEK: - ma, Karácsony napján, a 1100 órás szentmise után, a Kós Károly ált. isk. III. osztályosainak előadása (tanítónő: Mezei Magdolna) - (bővebb felvezetéssel) Aprószentek napján, dec. 28-án este 1800 órától templomunkban jótékonysági koncert lesz. A hallássérült Gál Tamás kisfiú műtétjére gyűjtünk. A koncert előadói a Bel Canto Kamarakórus, valamint György Levente és György Róbert (Svájcból és Kolozsvárról).
  • Magyar Nóta és Dalkör és a Kelet Info Média közös szervezésében jótékonysági gálaműsor lesz Gál Tamáska megsegítésére 2012. január. 21-én 1700 órától a Művelődési Ház nagytermében.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZILÁGYI - MADARÁSZ FERENC, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szilágyi – Madarász Ferenc és Páll Ilona róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SÓLYOM IBOLYA - OLGÁVAL, aki szül. a Gyergyószentmiklóson, a néhai Sólyom Pál és Mezei Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

Köszönet:

• a Polgármesteri Hivatalnak az adományozott borért, amit az Idősek Klubja Karácsonyi ünnepén használtak el
  • a Közbirtokosságnak és Bíró Árpádnak az egyházi erdő gondozásáért és ingyen szolgálatukért

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 1240 lej

• 3 név nélkül adományozó – 140 lej