Hirdetések - január 29

• Csütörtökön, febr. 2-én Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. A szentmise este 18 órakor lesz.
  • Pénteken elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket. A szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
  • Jövő vasárnap, febr. 5-én a 11 órás szentmisén bemutatjuk az elsőáldozókat a híveknek. Szeretettel hívjuk és várjuk a szülőket és keresztszülőket is.
  • Jegyes kurzus indul a Szent Miklós plébánián febr. 11-én, szombaton este 1900 órától.
  • Feleségek, édesanyák lelkigyakorlatos hétvégéje lesz Csíksomlyón febr. 3 – 5. között a Jakab Antal konferenciaközpontban. A program pénteken este 6 órakor kezdődik és vasárnap ebéddel ér véget. Részvételi díj: 150 RON / fő. Jelentkezni a (www.csalad.ro) lehet 2011. december 26 és 2012. január 25.-e között.
  • Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón febr. 11-én, szombaton. a szentmise de. 1030 órakor kezdődik. Ha igény lesz rá autóbusz indul a zarándoklatra.
  • Felhívjuk az Egyházközségünkben működő Lelkiségi- és Imacsoportok figyelmét, hogy egy közös lelki program, találkozás, ismerkedés lesz számukra márc. 3-án reggel 9 órától a Gépgyártóipari Szakközépiskolában. Megkérjük a vezetőket, hogy mielőbb jelentsék be az irodán a tagok pontos létszámát, valamint a csoportvezető nevét és telefonszámát. Ugyanakkor legkésőbb február 28-ig jelentsék le az irodán, hogy csoportjukból hány személy vesz részt a lelki napon. Amennyiben egy személy több csoportnak is tagja, az ő jelentkezését csak egy csoportban jelezzék.
  • A gyulafehérvári Caritas a Konzultációs program szenvedélybetegeknek keretében a következő tevékenységeket hirdeti meg: - egyéni vagy családi konzultáció szenvedélybetegek és hozzátartozóik számára
    • csoporttalálkozók szenvedélybeteg családban felnőttek számára
    • önsegítő csoport szenvedélybetegeknek és hozzátartozóknak Részletek a hirdetőtáblán!

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 420 lej

• 4 név nélkül adományozó – 180 lej