Hirdetések - február 12

• A házasság hete alkalmából Gyergyószentmiklóson ökumenikus szervezésben február 18-án 16,30-kor a református templomban találkozót tartunk a házasok számára. Lesz istentisztelet, családos közösségek bemutatkozása, tanúságtétel, közös imádság. Minden házaspárt szeretettel várunk, hogy egymás iránti szeretetüket elmélyítsék!
  • Jövő vasárnap, február 19-én főegyházmegyénkben az ifjúság napja. Ezen a napon gyűjtést tartanak az ifjúsági pasztoráció-, valamint a Főegyházmegyei Ifjúsági Főlelkészség támogatására.
  • A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A tavalyi felajánlásokból 6 458,45 lejt kapott az egyházközségünk, amit hálásan köszönünk és továbbra is minden segítséget szívesen fogadunk. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
  • A Gyulafehérvári Caritas és a Bonus Pastor Alapítvány közös szervezésében önsegítő csoport indult szenvedélybetegnek és hozzátartozóiknak. Szeretettel várunk mindenkit, aki szabadulni szeretne a függőségtől, aki változtatni szeretne az életén. Helyszín: Gyergyószentmiklós, Családsegítő Szolgálat Központja, Kossuth utca 31. Időpont: Minden szerdán 18 órakor. A találkozókra nem szükséges előre jelentkezni.
  • Egy hetes zarándoklat indul Rómába Virágvasárnapra a Panoráma Turist szervezésében. Indulás márc. 27-én. a kirándulás alapára 280 euro/fő. Részletek a hirdetőtáblán.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 300 lej

• 2 név nélkül adományozó – 100 lej