Hirdetések - április 22

• Papi rekollekciós szentmise lesz kedden, ápr. 24-én de. 10 órakor a Szent Miklós templomban.
  • Folytatódik a Szent Antal kilenced kedden, az esti szentmise keretében.
  • Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz szerdán, ápr. 25-én, 1845 órától.
  • Jövő vasárnap, ápr. 29-én lesz a búzaszentelés szertartása a tekerőpataki határban. A szentmise de. 11 órakor kezdődik. Templomunktól a keresztalja 10 órakor indul. Ezért ezen a napon nem lesz 11 órakor szentmise a mi templomunkban, csak kint a mezőn.
  • Jegyes kurzus indul a Szent Miklós plébánián mindkét plébánia hívei számára április 28-án, szombaton este 19 órától.
  • A gyulafehérvári Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Líceum (Kisszeminárium) felvételt hirdet a 2012/2013-as iskolai évben induló IX. osztályának 28 helyére azon fiúknak, akik sikerrel elvégzik/elvégezték a VIII. osztályt, magaviseletük 10-es, és 2012. szeptember 15-ig nem töltik be a 18. életévüket. Bővebb felvilágosítást a felvételivel kapcsolatban a Plébánia irodáján kaphatnak.
  • Emlékeztetjük a híveket, hogy május 15- e, az utolsó határidő, amikor még leadhatják jövedelmi adójuk 2%-át. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, tegyék meg.
  • A hívek figyelmébe ajánljuk, hogy Szentírások, imakönyvek, rózsafüzérek kaphatók a plébánia irodában, amelyek alkalmasak elsőáldozási és bérmálási ajándéknak.
  • Az orotvai amatőr színjátszó csoport jótékonysági előadást tart az Esély Alapítvány részére, egy két felvonásos vígjátékkal, ápr. 29-én (jövő vasárnap) du. 17 órától a művelődési házban. Mindenkit szeretettel várnak.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• MOLNÁR TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Molnár Vencel és Blaga Ileana róm. kat. szülők ortodox fia házasságkötésre jelentkezett BALLA ELEONÓRÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Balla Vilhelm és néhai Erős Gábor Gizella róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 450 lej

• 1 név nélkül adományozó – 50 lej