Hirdetések - június 17

• Hétfőn, az esti szentmise után szülőértekezletet tartanak a Szent Miklós plébánián az Ivói táborral kapcsolatban.
  • Jövő vasárnap, Keresztelő Szent János születésének ünnepe. Templom búcsús szentmisék lesznek: De. 1200-órától Tekerőpatakon és Háromkúton.
  • 75. éves kortárstalálkozót június 24-én, vasárnap, a fél 11 órás szentmisében tartják a Szent Miklós templomban.
  • 50. éves kortárstalálkozó lesz, aug. 25-én. Kérik, jelentkezzenek júl. 15-ig azok is, akik nem Gyergyószentmiklós szülöttei.
  • Száva Szabolcs kispap pappá szentelése tegnap volt Szegeden. Primiciás szentmiséje jún. 23-án du. 15 órától lesz a Szent Miklós templomban, júl. 1-én, vasárnap a 11órás szentmisén itt, a Szent István templomban.
  • A liturgikus szolgáltatások, illetve a szentmisék stipendiuma ez év június 1-től változott a következőképpen:
  • csendes szentmise – 15 lei,
  • énekes és hirdetett szentmise – 20 lei,
  • temetési díj – 150 lei.
  • Elkészültek az elsőáldozási és bérmálási csoportképek. Kérjük, vegyék át a plébánia irodáján.
  • Néhány használt bútort ajánlunk fel a plébánián, akinek szüksége van rá, megnézheti.
  • Oázis bibliás tábor lesz fiataloknak júl. 12-15 között Szárhegyen.
  • Zarándoklatok imatúra és különféle táborok lesznek. A részletek ki vannak függesztve a templom bejáratánál.
  • A Szent István plébánia jún. végén, júl. elején az I. – V. osztályos gyerekek részére tábort szervez. Az érdeklődőket kérjük, a héten feltétlenül jelentkezzenek.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• BLÉNESSY ZOLTÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Blénessy Géza és Munkácsi Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BENDEL MELINDA - ANIKÓVAL, aki szül. Máramarosszigeten, a Bendel László és Mihali Márta Sarolta róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 200 lej

• 3 név nélkül adományozó jóvoltából – 200 lej