Hirdetések - július 1

• Holnap Sarlós Boldogasszony ünnepe. Újfaluban búcsú. A szentmise 11 órakor kezdődik.
  • Jövő héten első péntek. A betegeket csak októbertől látogatjuk újra. Felkészítőt tartunk a júliusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken, júl. 6-án 1830 órától.
  • Gencsi Árpád özvegye és gyermekei a Bucsin negyed 10-es blokkból adományoz 100 lejt hálából, mivel a szomszédok segítettek a bajban.
  • A Katolikus Alkoholistamentő Szolgálat lelkigyakorlatot szervez szenvedélybetegeknek és hozzátartozóinak Fazekas György atya vezetésével júl. 5 – 8 között a csíksomlyói Szent István Gyermekvédelmi központban. Részletek a hirdetőtáblán.
  • Megkérem, hogy munkahely keresése végett ne zaklassanak.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• GILICZ PÉTER, szül. Nagykanizsán, a Gilicz Ákos és Simon Zsuzsanna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PUSKÁS ÉVÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Puskás László és Laczkó-Angi Mária-Magdolna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.
  • CSIBI HUNOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Csibi Sándor és Gurzán Emma-Róza róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZABÓ EMESE MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Szabó Csaba és Imre Mária ortodox szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 450 lej

• 5 név nélkül adományozó jóvoltából – 250 lej