Hirdetések - július 8

• Jövő vasárnap ünnepeljük a jubiláns házasokat.

• A gyilkostó-i Szent Kristóf kápolna búcsúja július 22-én, vasárnap 13 órakor kezdődik. A búcsúra autóbusz indul, amelyre iratkozni lehet a plébánia irodájában legkésőbb július 18, szerda estig.

• Egyházadó kérése

• Gyergyószentmiklósiak Világtalálkozójára kerül sor júl. 26 – 29 között, ahová szeretettel várnak mindenkit! Ugyanekkor lesz a Csárdásrekord júl. 28-án, 13 órától Gyergyószentmiklós főterén, amelyre 2000 lelkes táncost várnak. Részletek a hirdetőtáblán.

• Szakszerű lelki gondozói képzés indul októbertől a KALOT Egyesület és Babes-Bolyai Tudományegyetem Római Katolikus Teológiai Karának szervezésében Csíksomlyón. Részletek a hirdetőtáblán.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• GILICZ PÉTER, szül. Nagykanizsán, a Gilicz Ákos és Simon Zsuzsanna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PUSKÁS ÉVÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Puskás László és Laczkó-Angi Mária-Magdolna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• CSIBI HUNOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Csibi Sándor és Gurzán Emma-Róza róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZABÓ EMESE MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Szabó Csaba és Imre Mária ortodox szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• NAGY ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy István és Bartalis Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GÁBOR MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Gábor Károly és Ilyés Rózália róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• KÓSA BÉLA, szül. Zilahon, a Kósa Sándor és Józsa Rózália református szülők fia házasságkötésre jelentkezett KELEMEN IMOLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kelemen Béla róm. kat. és Kupás Ella – Enikő református szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 370 lej

- Demeter István – a Bucsin negyedből – 20 lej