Hirdetések - július 15

• A gyilkostó-i Szent Kristóf kápolna búcsúja július 22-én, vasárnap 13 órakor kezdődik. A búcsúra autóbusz indul, amelyre iratkozni lehet a plébánia irodájában legkésőbb július 18, szerda estig. Ha nem lesz 20 jelentkező, nem indítunk buszt.

• Egyházadó kérése

• Kedden, szerdán és csütörtökön Száva Szabolcs helyettesít a szentmisékben és beteglátogatásban. Telefonszáma: 0746-505666.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• NAGY ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy István és Bartalis Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GÁBOR MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Gábor Károly és Ilyés Rózália róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• KÓSA BÉLA, szül. Zilahon, a Kósa Sándor és Józsa Rózália református szülők fia házasságkötésre jelentkezett KELEMEN IMOLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kelemen Béla róm. kat. és Kupás Ella – Enikő református szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 150 lej

- Tompea Olga 50 RON

- 1 név nélküli 100 RON

Isten fizesse Török Jánosnak a Bălcescu utcából a Szeretetkonyha javára adományozott 100 dollárt!