Hirdetések - július 22

• Gyergyószentmiklósiak Világtalálkozójára kerül sor júl. 26 – 29 között, ahová szeretettel várnak mindenkit! Ugyanekkor lesz a Csárdásrekord júl. 28-án, 13 órától Gyergyószentmiklós főterén, amelyre 2000 lelkes táncost várnak. Részletek a hirdetőtáblán.

• Július 26-án lesz a Szent Anna kápolna búcsúja, az ünnepi szentmise 12 órakor kezdődik. A keresztalja 8,30-kor indul a Szent Miklós templomtól.

• A fiatalok figyelmébe ajánljuk a CSIT-et, amely augusztus 13-18 között lesz. Bővebb információt az internetes oldalon lehet találni.

• Könyvbemutató lesz: Gyergyószentmiklós város életéről 2012. július. 25-én 17 órakor a Korona épületének tükörtermében. Szerző Madaras Csaba.

• Nyáron napközben a templom reggeltől az esti szentmise végéig nyitva van.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• NAGY ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy István és Bartalis Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GÁBOR MÁRIA, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Gábor Károly és Ilyés Rózália róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KÓSA BÉLA, szül. Zilahon, a Kósa Sándor és Józsa Rózália református szülők fia házasságkötésre jelentkezett KELEMEN IMOLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kelemen Béla róm. kat. és Kupás Ella – Enikő református szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• ALBERT ISTVÁN, szül. Kolozsváron, az Albert István és Butyka Juliánna református szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI ANNAMÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Szilágyi István és László Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 300 lej

- Lőrincz Irén a Bucsin negyedből 40 RON

- Borsos Barna temetésekor családja kínálkodás helyett 100 RON

- A Szárhegyi úti Bartalis Mária rózsafűzér társulat a tabernákulum kiépítésére 160 RON.

Isten fizesse:

- Vízi Leventének, hogy 150 lejjel támogatta a táborunkat.

- Kémenes Balázsnak, hogy segített a gyerekek szállításában.

- A csoportvezetőknek.