Hirdetések - július 29

• Jövő héten elsőpéntek, az augusztusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára felkészítőt tartunk este 18,30 órától. A szokásos szentségimádásokat megtartjuk.

• Szombaton, aug. 4-én, 12 órától tartjuk a Pricskei búcsút, Urunk színeváltozása tiszteletére. Ünnepi szónok a gyergyószentmiklósi születésű György Tibor, marosvásárhelyi plébános. Az ünnepre németországi vendégek is érkeznek. (17 –en). 9 órakor traktor indul a mocsárból, a Tibsil cég elől.

• Kérjük, hogy akik az elsőáldozási és bérmálkozási fényképekből utánrendeltek jöjjenek az irodába a képek után.

• Az Alexiánus Testvérek Győrújbaráti közösségébe szeretettel hívnak imádságos lelkű, életerős, egészséges 20-45 év közötti férfiakat. Jelentkezni lehet Czébán József Ferenc testvérnél. Elérhetőség a plébánián.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• ALBERT ISTVÁN, szül. Kolozsváron, az Albert István és Butyka Juliánna református szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI ANNAMÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Szilágyi István és László Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

Adományok a Szent István templom és plébánia javára:

Összesen: 100 lej

- Elhunyt Balla Gizella hozzátart. kínálkodás helyett - 50 lej