Hirdetések - augusztus 5

• Kovács Péterben a búcsú augusztus 22 - én, szerdán lesz. 14.15 órától keresztúti ájtatosságot végzünk, 15 órától pedig kezdődik a búcsús szentmise.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• ALBERT ISTVÁN, szül. Kolozsváron, az Albert István és Butyka Juliánna református szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI ANNAMÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Szilágyi István és László Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• TRUCZA ÖRS, szül. Maroshévízen és lakik Gyergyóremetén, a Trucza Árpád és Fülöp Éva - Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett RÁTZ ORSOLYÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Rátz Zoltán református és Balázs – Fülöp Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• VRENCEAN CORNEL, szül. Gyergyószentmtiklóson, a Vrencean Toader ortodox és Szekeres Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett ÁCS ÉVÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ács József ás Manea Irina szülők leányával. Hirdetjük először.

• LUKÁCS ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Lukács Imre és Hajas Gizella róm. kat.szülők fia házasságkötésre jelentkezett FARKAS ANNA-MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyóremetén, a Farkas Dénes és Balázs. B. Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor. Az esküvő a remetei róm. kat. templomban lesz megtartva.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 510 lej