Hirdetések - augusztus 12

• Szerdán Nagyboldogasszony ünnepe. Szentmisék reggel 9 és este 18 órától lesznek. Irodai szolgálat nem lesz.

• Jövő hétfőn templomunk felszentelésének ünnepe. Ünnepi szentmise lesz este 18 órakor.

• Aug. 18 – szept. 14. között Karcsipap szabadságon lesz.

• Felhívjuk azon személyek figyelmét, akik szeretnének elmenni a szept. 8-án tartandó Kiskunmajsai búcsúra jelentkezzenek a Szent István plébánián legkésőbb aug. 24-ig. Az előleg 100 lej. Ha eddig a dátumig nem jelentkezik legalább 12 személy, az utazás elmarad!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• CSETE ZOLTÁN - GERGELY, szül. Kolozsváron, a Csete László és Székely Ibolya unitárius szülők fia házasságkötésre jelentkezett ILYÉS ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés Balázs Levente és Grill Etelka róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• BARTIS ELŐD, szül. Gyergyószárhegyen, a Bartis László és Szabó Juliánna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÉTER EMESÉVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Péter András és Molnár Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• TRUCZA ÖRS, szül. Maroshévízen és lakik Gyergyóremetén, a Trucza Árpád és Fülöp Éva - Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett RÁTZ ORSOLYÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Rátz Zoltán református és Balázs – Fülöp Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• VRENCEAN CORNEL, szül. Gyergyószentmtiklóson, a Vrencean Toader ortodox és Szekeres Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett ÁCS ÉVÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ács József ás Manea Irina szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• LUKÁCS ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Lukács Imre és Hajas Gizella róm. kat.szülők fia házasságkötésre jelentkezett FARKAS ANNA-MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyóremetén, a Farkas Dénes és Balázs. B. Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 335 lej