Hirdetések - augusztus 26

• Aug. 27 – 29 között lesz az idei Pasztorális Napok, amelynek helyszíne a csíksomlyói Jakab Antal Tanulmányi Ház. Szeretettel hívják a hitoktatókat, plébániai munkatársakat, lelkiségi csoportok tagjait, egyháztanácsosokat, ifjúságot. Részletek a hirdetőtáblán.

• Szeretettel hívják a 70 éveseket kortárstalálkozóra 2012. szeptember. 15-én, szombaton de. 9 órára a Szent Miklós templomba. Kérik a pontos megjelenést.

• A gyulafehérvári főegyházmegye családpasztorációs munkacsoportja szeretettel meghívja:

- a X. főegyházmegyei konferenciára 2012. szeptember. 21 - 23 között a marosvásárhelyi Deus Providebit Házba.

- kapcsolatépítő hétvégére okt. 19 - 21 között. (együtt járó és házasságra készülő fiatalok részére)

Mindkét programról részletek a hirdetőtáblán.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• KURKÓ SÁNDOR, szül. Csíkszentdomokoson, a Kurkó Benjámin és Tamás Rózália róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁL ILDIKÓ - RITÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Gyula és Kastal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• BARTIS ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bartis József és Borsos Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett EHEDI TIMEÁVAL, aki szül. Kovásznán az Ehedi Gyula református és Gocz Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• CSETE ZOLTÁN - GERGELY, szül. Kolozsváron, a Csete László és Székely Ibolya unitárius szülők fia házasságkötésre jelentkezett ILYÉS ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés Balázs Levente és Grill Etelka róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• BARTIS ELŐD, szül. Gyergyószárhegyen, a Bartis László és Szabó Juliánna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÉTER EMESÉVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Péter András és Molnár Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 250 lej