Hirdetések - szeptember 2

• Ma a hónap első vasárnapja, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.

• Felkészítőt tartunk a szeptember hónapban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők részére pénteken, szept. 7-én este 18,30 órakor.

• Szeptember 12-én, szerdán este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél.

• Szeretettel hívják a 70 éveseket kortárstalálkozóra 2012. szeptember. 15-én, szombaton de. 9 órára a Szent Miklós templomba. Kérik a pontos megjelenést.

• A gyulafehérvári főegyházmegye családpasztorációs munkacsoportja szeretettel meghívja: - a X. főegyházmegyei konferenciára 2012. szeptember. 21- 23 között a marosvásárhelyi Deus Providebit Házba.

- kapcsolatépítő hétvégére okt. 19 - 21 között. (együtt járó és házasságra készülő fiatalok részére)

Mindkét programról részletek a hirdetőtáblán.

• Kisboldogasszony ünnepén: Szeptember 8-án, szombaton:

- 11.00-órától Templom búcsús szentmise lesz, az Örmény templomban

- 17.00- órai kezdettel, a Gac – oldalban emlékezünk az 1944. szept. 7-én elhunyt honvédekről. Majd azt követően, a felszegi csengettyűnél imádkoznak az utcai harcokban megölt 20 ártatlan gyergyói polgár lelki üdvéért.

• Szárhegyen a Tatár dombnál – szombaton 8-án, együtt búcsúztatjuk Böjte Csaba testvérrel és a kerület papságával a vakációt és Isten áldását kérjük az új tanévre. Szokás szerint, az ünnepség a 1100- órás szentmisével kezdődik, majd az emlékmű koszorúzással folytatódik, végül bográcsozás, és sok-sok vidám program várja az érdeklődőket.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• BARTIS ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bartis József és Borsos Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett EHEDI TIMEÁVAL, aki szül. Kovásznán az Ehedi Gyula református és Gocz Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

KURKÓ SÁNDOR, szül. Csíkszentdomokoson, a Kurkó Benjámin és Tamás Rózália róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁL ILDIKÓ - RITÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Gyula és Kastal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.