Hirdetések - szeptember 9

• Szeptember 12-én, szerdán este 18 órától lesz a búcsú az alsó csengettyűnél.

• Szeretettel hívják a 70 éveseket kortárstalálkozóra 2012. szeptember. 15-én, szombaton de. 9 órára a Szent Miklós templomba. Kérik a pontos megjelenést.

• A Gyergyói Lovas Napok szervezői szeretettel meghívják Önt és családját 2012. szeptember 22.-23.-án a gyergyószentmiklósi lovaspályára.

A két nap alatt lovas és kutyás versenyek, staféta, díjugratás, huszár és betyár bemutatók, lovas akrobata bemutató, csikósok, kettes és négyes fogatok versenye, kutyakiállítás, íjászat, polgármesterek csatája, táncosok, vicces vetélkedők lesznek megszervezve. A több, mint 45 különböző, érdekes látnivaló a jó hangulatot és kellemes kikapcsolódást hivatott biztosítani. A belépés ingyenes, ezt a hétvégét töltsük együtt !

• A gyulafehérvári főegyházmegye családpasztorációs munkacsoportja szeretettel meghívja:

- a X. főegyházmegyei konferenciára 2012. szeptember. 21- 23 között a marosvásárhelyi Deus Providebit Házba.

- kapcsolatépítő hétvégére okt. 19 - 21 között. (együtt járó és házasságra készülő fiatalok részére)

Mindkét programról részletek a hirdetőtáblán!!!!!!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• BARTIS ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bartis József és Borsos Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett EHEDI TIMEÁVAL, aki szül. Kovásznán az Ehedi Gyula református és Gocz Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KURKÓ SÁNDOR, szül. Csíkszentdomokoson, a Kurkó Benjámin és Tamás Rózália róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁL ILDIKÓ - RITÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Pál Gyula és Kastal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.