Hirdetések - szeptember 16

• Tanévnyitós szentmisék lesznek a Szent Miklós templomban, szept. 17-én hétfőn:

- 9:00- órától a Gépgyártó Iskolaközpont diákjainak

- 10:00-órától a Salamon Ernő elméleti líceum diákjainak

- 11:00-órától a Fogarassy M. és a Vaskertes általános iskolában járó tanulók számára.

• Jegyes kurzus indul a Szent Miklós plébánián szept. 22-én, az esti szentmise után.

• Szeptember 28-án, pénteken lesz templomunkban az örökös szentségimádási nap. Kérjük, az imacsoportokat jelöljék be az imaórákat a sekrestyében található űrlapon!

• Hivatástisztázó hétvégét szerveznek a szárhegyi Ferences Kolostorban szept. 21 – 23 között. Részletek e hirdetőtáblán.

• A Gyergyói Lovas Napok szervezői szeretettel meghívják Önt és családját 2012. szeptember 22.-23.-án a gyergyószentmiklósi lovas pályára.

A két nap alatt lovas és kutyás versenyek, staféta, díjugratás, huszár és betyár bemutatók, lovas akrobata bemutató, csikósok, kettes és négyes fogatok versenye, kutyakiállítás, íjászat, polgármesterek csatája, táncosok, vicces vetélkedők lesznek megszervezve. A több mint 45 különböző, érdekes látnivaló a jó hangulatot és kellemes kikapcsolódást hivatott biztosítani.

A belépés ingyenes!

• Zarándoklat indul a Szentföldre november 18 – 25 között. Részvételi díj 850 euro. Részletek a hirdetőtáblán.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 120 lej