Hirdetések – október 14

• Lelki napot szervezünk az egyháztanács és a lelkiségi csoportok vezetői részére október 20-án de. 10 – 15 óra között. Kérjük, hogy akik részt szeretnének venni, jelezzék a plébánián! Szeretettel várjuk!
• A gyergyói Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom fáklyás felvonulást szervez az 1956-os hősök emlékére. A fáklyás felvonulás a templom elöl indul a Virág negyeden át a Gyilkostó sugárúton fel, majd a Kórház utcán keresztül a katolikus temetőbe egy megemlékezésre kerül sor.
• Peride Róza esete

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• VIZOLI RÓBERT, szül. Gyergyószentmiklóson, a Vizoli Péter és Tóth Teréz róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GYÖRGY ESZTERREL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a György Elemér és Dezső Erika róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• MUSZKA ÁRPÁD, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Muszka Árpád és Ferencz Julianna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett VERES KRISZTINÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Veres József és Bartalis Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 270 lej