Hirdetések – október 28

• Ma elkezdődik a téli időszámítás.
• Mindenszentek ünnepén, nov. 1-én, csütörtökön szentmisét végzünk itt a templomban d.e. 11.00 órától és a temetőben d.u. 16.00 órától. A síremlékek megszentelését, illetve az elhunytakért való imát a síroknál d.u. 14.00 órától elkezdjük, a szentmise után folytatjuk.
• Halottak napján, nov. 2-án, pénteken a szentmisék este 17.30 és 18.00-órától lesznek itt a templomban. A temetőben a szentmise d.e. 10.30 órától lesz.
• Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!
• Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Pénteken, nov. 2-án, este 18.30 órától felkészítőt tartunk a november hónapban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára.
• Csütörtökön és pénteken az ünnepek miatt nincs irodai szolgálat.
A Szent Miklós templom egyházi énekkarát szeretettel várják énekpróbára okt. 31-én, szerdán este 19.00-órára.
• A HIFA ROMÁNIA Egyesületgyűjtési kampányt szervez egy olyan ellátó és gondozó központ létrehozása érdekében, mely a fizikai sérültek számára nem csak otthon, hanem egyben munka és életesély is lehetne a társadalomba való beilleszkedést és túlélést tekintve. Kérjük, támogassa a HIFA PARK létrejöttét 2 euróval azzal, hogy elküld egy sms-t a 8845.-ös telefonszámra. További részletekért tekintse meg a www.hifa.ro honlapot.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 250 lej
- Szász József – a Balcescu utcából – 50 lej
- Kercsó László – halottai emlékére – 100 lej