Hirdetések – november 18

• Ma, nov. 18-án van a Szent Erzsébet gyűjtés. A 11 órás szentmisében egy 34 dédunokás nagymama Vass Juliánna néni tesz tanúságot.
• Holnap, hétfőn de. 11 órától búcsús szentmise lesz a Szent Erzsébet öregotthonban
• Kérjük a hívek segítségét Kajcsa Piroska hívünk részére, aki szívbillentyű műtét előtt áll és több ezer euróba kerül. Adományaikat kérjük, hozzák a plébániára. Amennyiben a cégvezetők jónak látják, gyűjtést szervezhetnek erre a célra.
• Az idén is a Szent Miklós Plébánia megszervezi a már hagyományossá vált adventi vásárt. Célja: Segítséget nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is a Szeretet konyha működésére fordítjuk a bejövő összeget. Csak kézimunkákat fogadunk el. Azon bejelentkezett csoportoknak juttatunk asztalt, akik a célt felvállalják. Ajánljuk, hogy a jövedelem felét adják erre a célra, a másik részét pedig fordítsák a csoportok további tevékenységére.
• Katolikus falinaptár kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára: 2 lej

A Szent István templom és plébánia javára