Hirdetések – december 23

• Ma, dec. 23-án du. 15.00 órától lelkinap lesz az egyháztanács részérea Szent Miklós plébánián.
• 19.15 – órától - az esti szentmisét követően a városi adventi koszorú negyedik gyertyájának meggyújtására kerül sor. A szertartást a Szent István plébánia vezeti, ahová mindenkit szeretettel várunk.
• Karácsony vigíliáján, dec. 24-én este a gyerekek pásztorjátékot adnak elő 21.00 órától, majd ezután kezdődik az éjféli mise. Az éjféli mise a Gyilkostónál 19.00 órakor kezdődik.
• Karácsony másodnapján két szentmise lesz, de. 11.00 és este 18.00 órától.
• Csütörtökön, dec. 27 –én du. 16 órától a Szamár a torony tetején című előadásra várják a gyermekeket a Művelődési központ színháztermébe. A belépés ingyenes.

• Vasárnap, dec. 30-án, Szentcsalád ünnepén szentmisék délelőtt 11.00 és este 18.00 órától lesznek.
• Hétfőn, dec. 31-én, Szilveszter napján az év végi hálaadó szentmise este 18.00 órakor lesz.
• Újév napján a 9 órás szentmise lemarad, csak 11 és este 18 órától lesz szentmise.
• A házszentelés az idén dec. 27-én kezdődik. Minden reggel 9 óra körül indulunk, 13 óra körül ebédszünet van. Kérjük, hogy nézzék át figyelmesen a házszentelési beosztást, mert változások vannak az előző évekhez képest. A beosztás ki van függesztve a hirdetőtáblán, az internetes honlapunkon, és a helyi újságokban is. Lehetőség van egyházi hozzájárulás kifizetésére a házszentelés alkalmával a kántoroknál. Bíztatjuk a kedves híveket, hogy fogadják kellő áhítattal a Szent Keresztet. Azok, akik vállalják az étkezéssel való kiszolgálást, kérjük, hogy jelezzék. Előre is hálásan köszönjük.
• Kapható a sekrestyében Hajdó István 70. születésnapjára kiadott emlékkönyv. Ára 20 lej.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 2695 lej
- 5 név nélkül adományozó – 2250 lej
- Gáspár József – a Bucsin negyedből – 75 lej