Hirdetések – január 13

• Az Ökumenikus imahét, jan. 14-én hétfőn kezdődik. A szertartások este 18.00-órától lesznek.
Az imahét programja:
- Hétfő - Jan. 14-én, Unitárius templom
- Kedd - Jan. 15-én, Örmény Kat. templom
- Szerda - Jan. 16-án, Református templom
- Csütörtök – jan. 17-én, Szent István templom
- Péntek – jan. 18-án, Baptista Imaházban
- Szombat – jan. 19-én, Szt. Miklós Róm. Kat. templom
• A pótházszentelés ma ebéd után (kb. 15 órakor) kezdődik.
• Jegyes kurzust indítunk febr. 1-én, szombaton este 1900 – órától az egész város területén házasságra készülő fiatalok számára a Szent Miklós plébánián.

• Az új évvel új foglalkozásnak ad helyet a Szent István plébánia. A foglalkozások olyan gyerekeknek szólnak, akik számára a szokásosnál nagyobb gondot jelent a tanulás, nehezen sikerül elsajátítaniuk az olvasást, írást és számolást, valamint segítséget nyújt a beszédproblémák korrigálásában. A foglalkozásokat Terza Melánia szakképzett pszichológus és gyógypedagógus tartja.
Az érdeklődők az elérhetőséget megtalálják a templom hirdetőtábláján.
• A Gyulafehérvári Caritas - KI-ÚT Konzultációs Program munkaközössége lelki napot szervez szenvedélybetegeknek és hozzátartozóiknak, ahová minden érintettet és érdeklődőt szeretettel várnak. A lelkinap január 19 reggel 9-től délután 5 óráig tart a Csíkszereda, Petőfi utca 39 szám alatt. Részvételi díj: 10 Ron. Jelentkezni Rétyi Juliannánál lehet a 0732830156-os telefonszámon, vagy a
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, január 16.-ig. Részletek megtalálhatók a hirdetőtáblán.
• Élet a Lélekben Szeminárium kezdődik a Szent Miklós plébánián. A szemináriumot a Szentgyörgyi „Élet a Lélekben" imacsoport vezetői tartják. Első találkozás január

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 610 lej