Hirdetések – január 20

• Jegyes kurzust indítunk febr. 1-én, szombaton este 19.00 órától az egész város területén házasságra készülő fiatalok számára a Szent Miklós plébánián.
• Kérjük a híveket, hogy véleményezzék a kitett torony előtervezetét. Véleményüket a kitett dobozba tegyék írásban. Köszönjük!
• Farsangi bált szerveznek 28 és 60 év közötti egyedülállóknak febr. 2-án 20.00 órától a marosfői Ezüst Fenyő szállodában. A bál és a menü anyagi vonzata 50 Ron/Fő. Résztvételi szándékát jelezze január 30-ig, és további információt a következő 0758643532 telefonszámon, vagy az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen kaphat. Információk a hirdetőtáblán.
• Élet a Lélekben Szeminárium kezdődik a Szent Miklós plébánián. A szemináriumot a Szentgyörgyi „Élet a Lélekben" imacsoport vezetői tartják. Első találkozás január 30-án, szerdán 1730 órakor. Részletek a hirdetőtáblán.

• A Márton Áron Társaság tanulmányi napokat szervez az egyház társadalmi tanításáról az erdélyi magyar politikum, egyháziak, érdeklődő értelmiségiek, szakemberek, a tudományok képviselői, egyetemi hallgatók számára 2013. január. 25-én, pénteken reggel 8 órától. Részvételi szándékát jelezze a 0734-994 372 telefonon jan. 22-ig.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 245 lej
- 2 név nélkül adományozó – 90 lej
- Elhunyt Chicea Adrián hozzátartozói – 50 lej