Hirdetések – február 3

• A Házasság Hete program keretén belül az AVP ROMANIA EGYESULET bemutató tréninget tart Alternativák az erőszak kezelésére címmel, a Szt. Miklós plébánia hittantermében, február 7-én, du 17 órától. Pénteken, febr. 8-án, este 7-kor Simó Irma psihológus-lelkisegélyző tartja A nő és férfi identitása előadást. Szombaton kosaras bál a Szt. István plébánián este 7-től, ahova szeretettel várjuk a házasokat és jegyeseket is, valamint a közvetlen munkatársakat a plébániákról.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón február 11-én, hétfőn. A szentmise de. 1030 órakor kezdődik. Aki menni szeretne iratkozzon a Szent Miklós plébánián, mert jelentkezők hiányában innen nem indul autóbusz.

• A Segítő Nővérek Kongregációja 20 éves jubileumi ünnepséget rendez Gyergyószentmiklóson febr. 10-én, vasárnap de. a 11 órás szentmise keretében a Szent István templomban, ill. a 18 órás szentmise keretében a Szent Miklós templomban. Mindenkit szeretettel várnak.
• Megrendelhető a Márton Áronra emlékezve című füzet. Ára 2 lej. A megrendeléseket a szentmisék után jelezzék.
• Népemért vállalom címmel előadást tart a marosvásárhelyi Mustármag énekegyüttes febr. 24-én 19 órától a gyergyóremetei művelődési házban. Részletek a hirdetőtáblán.
• Zarándoklat indul Szőkefalvától Fatimáig május. 6 – 17 között. Részletek a hirdetőtáblán.
• Zarándoklat indul Medjugorjéba febr. 21-25 között a Mária Iskola szervezésében. Részvételi díj 60 euro + 150 lej. Jelentkezni lehet Hajlák Attilánál.
• Lelkinap lesz gyászolók számára 2013. március 16-án, szombaton a Szent Miklós plébánia Korona termében.
Jelentkezni lehet Darvas Piroska segítőnővérnél legkésőbb 2013. március 10-ig.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 1825 lej