Hirdetések – március 3

• Ma az első vasárnapi szentségimádásokat megtartjuk.
• Változott a „MUSTÁRMAG" című előadás helyszíne: ma, március 3-án 1900órától a Figura Stúdiószínház stúdiótermében lesz megtartva, amelynek keretében lesz megtekinthető Kémenes Lóránt Zoltán fényképkiállítása.
• Nagyböjti papi rekollekciós szentmise lesz kedden, márc. 5-én 1000 órától.
• Feleségek és édesanyák lelki napja lesz a gelencei kultúrotthonban 2013. március 9-én. Részletek a hirdetőtáblán!
• Jövő vasárnap a 11 órás szentmisét Bátor Botond pálos szerzetes elöljáró fogja tartani. Célja a szerzetesrend megismertetése és hivatások ébresztése.
• Ugyancsak jövő vasárnap lelki nap lesz a pedagógusok részére du. 15 órától a Szent Miklós plébánián.
• Egyházközségünkben a Triduum (3 napos szentbeszéddel egybekötött előkészület a Húsvétra) március 15 – 16 - 17-én lesz. Vezetője Anaklét atya.

• Március 16-án, szombaton Gyergyó kerületi ifjúsági lelki nap lesz a Szent Miklós plébánián 9 – 16 óra között. Jelentkezni Boldizsár Ferenc segédlelkésznél. Részletek a hirdetőtáblán.
• Népemért vállalom címmel rock oratóriumot mutat be a marosvásárhelyi Mustármag együttes Márton Áron életéről márc. 17-én, szombaton este 19 órától a Kultúrház nagytermében. A belépés díjtalan, önkéntes adományokat elfogadnak. Részletek a hirdetőtáblán.
• A gyulafehérvári Caritas lelkigyakorlatot szervez szenvedélybetegeknek, hozzátartozóknak és szenvedélybeteg családban felnőtt fiataloknak márc. 14 – 17 között, csütörtök 18 órától vasárnap 13 óráig Csíksomlyón. Részletek a hirdetőtáblán!!!

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 873 lej