Hirdetések – március 10

• Ma a 11 órás szentmisét Bátor Botond pálos szerzetes elöljáró fogja tartani. Célja a szerzetesrend megismertetése és hivatások ébresztése.
• Nagyböjti lelkinapok lesznek a Szent Miklós plébánián:
- Vasárnap / ma - du. 1430 – órától a pedagógusoknak
- márc. 16 – án, szombaton, - de. 900 –órától a gyergyói kerületi ifjúságnak,
- márc. 22-én, pénteken, du. 1500 –órától a vállalkozóknak és
- márc. 23-án, a szombaton az egyháztanácsosok számára.
• Egyházközségünkben a Triduum (3 napos szentbeszéddel egybekötött előkészület a Húsvétra) március 15 – 16 - 17-én lesz. Vezetője Laczkó-Dávid Anaklét atya.
• Népemért vállalom címmel rock oratóriumot mutat be a marosvásárhelyi Mustármag együttes Márton Áron életéről márc. 17-én, vasárnap este 19 órától a Kultúrház nagytermében. A belépés díjtalan, önkéntes adományokat elfogadnak. Részletek a hirdetőtáblán.

• Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
• A gyulafehérvári Caritas lelkigyakorlatot szervez szenvedélybetegeknek, hozzátartozóknak és szenvedélybeteg családban felnőtt fiataloknak márc. 14 – 17 között, csütörtök 18 órától vasárnap 13 óráig Csíksomlyón. Részletek a hirdetőtáblán!!!
• Szakemberek által vezetett önismereti lelki segélyző program lesz március 16-17 –én. Részletek a hirdetőtáblán.
• A Caritas ötven év feletti személyek számára három hetes magyarországi önkéntes programot hirdet szociális és kulturális tevékenységekre. A jelentkezők teljes ellátását fedezik a szervezők. Részletek a hirdetőtáblán!!!
• Nagyböjti lelki programot hirdetnek a Segítő Nővérek a csíkszentdomokosi Szent Margit házban márc. 22, péntek estétől 24, vasárnap délig. Részletek a hirdetőtáblán!

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 1000 lej