Hirdetések – április 7

• A Családpasztorációs Iroda Jubileumi Családnapot szervez székelyudvarhelyen ápr. 20-án reggel 9 órától. Részletek a hirdetőtáblán.
• A gyulafehérvári Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Líceum (Kisszeminárium) felvételt hirdet a 2013/2014-es iskolai évben induló IX. osztályának 28 helyére azon fiúknak, akik sikerrel elvégzik/elvégezték a VIII. osztályt, magaviseletük 10-es, és 2013. szeptember 15-ig nem töltik be a 18. életévüket.
Bővebb felvilágosítást a felvételivel kapcsolatban a Plébánia irodáján kaphatnak.
• Kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2%-val, felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 630 lej