Hirdetések – április 21

• Folytatódik a Szent Antal kilenced kedden, az esti szentmise keretében
• Jövő vasárnap, ápr. 29-én lesz a búzaszentelés szertartása a tekerőpataki határban. A szentmise de. 11 órakor kezdődik. Templomunktól a keresztalja 10 órakor indul. Ezért ezen a napon nem lesz 11 órakor szentmise a mi templomunkban, csak kint a mezőn.
• Templomunkban az elsőáldozás május 12-én lesz a 11 órás szentmise keretében.
• Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FERNANDES IVON, szül. az indiai MARGAO-ban, a néhai Custodio Fernandes és Bertha Cardozo róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI EMÍLIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szilágyi Imre és Kiss Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 595 lej
- 6 név nélkül adományozó – 345 lej
- Kari István – a Virág negyedből – 50 lej
- Mária Iskola – 100 lej
- Jézus Barátai Imaközösség – a Bucsin negyedből – 100 lej

Köszönet: - az Amigo-Intercost cég támogatását a diákok lelkinapjára
- az Izsó üzlet vezetőinek a vásárlások után adott kedvezményeket
- Fehér Marikának a szentsír díszítését. Ugyanakkor jó tudni, hogy a virágokat nem ingyen kapjuk, ezért akik ezt gondolták a híveink közül, jó hogy tudják – vasárnaponként 100 – 150 lej között költünk virágra, amit Fehér Marika készít el a templomunkba. Ezért szívesen fogadunk virágot díszítéshez, még temetésről megmaradt csokrokat is!!!!!