Hirdetések – április 28

• Ma lesz a búzaszentelés szertartása a tekerőpataki határban. A szentmise de. 11 órakor kezdődik. Templomunktól a keresztalja 10 órakor indul. Ezért ma nem lesz 11 órakor szentmise a mi templomunkban, csak kint a mezőn.
• Folytatódik a Szent Antal kilenced kedden, az esti szentmise keretében
• A szerdán elkezdődő májusi ájtatosság minden nap az esti szentmise előtt 1730 órakor kezdődik.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők számára pénteken, máj. 5-én du. 18,30 órától.
• Jövő héten első péntek, meglátogatjuk betegeinket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• A Mustármag csoport lelkigyakorlatos tábort szervez a Parâng hegységben Papp László papbácsi vezetésével.
• Zarándoklat indul Rómába 2013. október 13 – 20 között. Részletek a hirdetőtáblán!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FERNANDES IVON, szül. az indiai MARGAO-ban, a néhai Custodio Fernandes és Bertha Cardozo róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI EMÍLIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szilágyi Imre és Kiss Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 200 lej
- Páll Tibor – a Kossuth utcából – 20 lej
- Savu Mária – a Bucsin negyedből – 10 lej
- Sólyom Rózália – a Tatár utcából – 20 lej
- Pál Kelemen – a Bucsin negyedből – 100 lej
- László Jutka – a Gábor Áron utcából – 50 lej

Köszönet: - a Közbirtokosság vezetőtanácsának és tagságának a 30.000 lejes támogatást a harangláb építéséhez.