Hirdetések – május 19

• Májusi ájtatosság van minden nap az esti szentmise előtt 17.40 órától.
• Folytatódik a Szent Antal kilenced kedden, az esti szentmise keretében.
• Holnap, hétfőn de. 11 és du. 18 órától lesz szentmise. 13 órakor a Gyilkostónál is lesz szentmise. Holnap nem lesz irodai szolgálat.
• Kedden, május 21-én lesz a szárhegyi ferences templomban a búcsú, ahová szeretettel várják a híveket. A szentmise de. 11 órakor kezdődik.
• Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján:
- Búcsús szentmise lesz Alfaluban, de. 12.00-órától
- Itt a templomban, az esti 1800-órás szentmise után, Ifjúsági koncertre kerül sor, a most alakult gyergyószentmiklósi „SALVATORE '' zenekar előadásában. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak.
• Plébániánkon 2014-ben bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a jelentkezési lapokat.

• A Fogarasy Mihály Műszaki Líceum felvételit hirdet római katolikus teológia osztályba. Részletekért érdeklődni az iskola titkárságán, a hitoktatóknál, a papoknál, vagy a plébánia titkárságán.
• Diákok nyári lelki táborai Ivóban:
- I- IV. osztályosoknak, június 23 – 26 között.
- V-VIII. osztályosoknak, július 27 -31 között,
- Valamint a IX – XII. osztályosoknak augusztus 9 – 13 között.
Iratkozni lehet a hitoktatóknál, illetve a Szent Miklós plébánián. Az iratkozásnál kérünk 20 lejt előlegként!
• Az Erdélyi Rió ás a Cs.I.T egy időben lesz megszervezve Csíksomlyón, augusztus 12 és 17 között. Bővebb információ és jelentkezés a csitinfo.ro honlapon.
• A Bonus Pastor Alapítvány 12 napos rövid terápiás programot szervez szenvedélybetegeknek és felnőtt hozzátartozóiknak 2013. május 20-31között a Ludas melleti Magyarózdon. Jelentkezési határidő: május 15. Bővebb információk a www.bonuspastor.ro oldalon.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• NAGY ATTILA, szül. Gyergyóalfaluban, a Nagy Attila Csaba és Kis Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SECAL CLAUDIAVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Secal Mihai és Tamaş Anica róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• MUHARI GÁBOR, szül. a magyarországi Szolnokon, a Muhari László és Sztojcsev Stefánia Katalin szülők kereszteletlen fia házasságkötésre jelentkezett PORTIK - DOBOS ZSUZSANNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik – Dobos György és Borbély – Bartis Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 205 lej és 3000 Ft