Hirdetések – október 6

• Ma a hónap első vasárnapja van, a 11 órás szentmise után és az esti szentmise előtt egy órával szentségimádást tartunk. Ezen kívül minden csütörtökön a szentmisék előtt szintén szentségimádás van. Mindenkit szeretettel várunk!
• Október folyamán ájtatosságot végzünk a szentmisék előtt, 17.30 órától.
• Elkezdődnek a hittanórák a következő program szerint.
Hétfőn: 13.15 – I. - II. osztály
14.15 – IV. - V. osztály
15.15 – VI. - VII. - VIII. osztály
Kedden: 13.15 - III. osztály (elsőáldozók)
• Őszi papi rekollekciós szentmise lesz kedden, okt. 8-án de. 10 órától a Szent Miklós templomban.
• Okt. 11-én, pénteken 19 órától folytatódik a Belső iránytű előadássorozat. A téma: Az öngyilkosság elsősegélynyújtása
• Idén is megszervezik az Egymillió csillag a szegényekért című szolidaritási akciót, amelynek keretében gyertyával világítanak meg egy közteret és a helyszínen begyűlt adományokból élelmiszercsomagot vásárolnak a hátrányos helyzetű családok javára. A rendezvény okt. 11-én, pénteken du. 18 órától lesz a Művelődési Központ előtt. Szeretettel várnak mindenkit!
• 2014-ben plébániánkon bérmálás lesz. Kérjük a X. – XI.-es fiatalokat, hogy jelentkezzenek bérmálásra a plébánián. Kérjük azokat a fiatalokat, akik a tavasz folyamán már elvitték a jelentkezési lapokat adják le a plébánia irodában.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• LUKÁCS CSABA, szül. Marosvásárhelyen, a néhai Lukács József és Grito Anna református szülők fia házasságkötésre jelentkezett BENEDEK SIMONA-val, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Benedek Oszkár és Ghinea Ana szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• SZŐCS LÁSZLÓ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Szőcs Mátyás és Balázs Mária Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZÉKELY ADÉLLAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Székely Zoltán és Varga Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• MIRON MIHAI COSTEL, szül. Marosvásárhelyen, a Miron Mihai ortodox és Borsa Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett ITKOR ERZSÉBETTEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Itkor András és Tamás – Szóra Éva róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 400 lej és 20 angol font
- 1 név nélkül adományozó – 20 angol font
- Elhunyt Marosfői László hozzátartozói – 50 lej