Hirdetések – november 10

• KÖRLEVÉL.....
• Az előzetes tervek szerint a jövő héten a Mária Rádió templomunkból közvetítette volna a szentmiséket. Mivel ez megváltozott és nem lesz közvetítés a reggelre felvett szentmisék is a megszokott este 18 órától lesznek.
• Nov. 13-án, szerdán de. 12.00 órától búcsús szentmise lesz Marosfőn.
• Találkozóra várjuk az elsőáldozók szüleit nov. 14-én, csütörtökön este 19 órára a plébánia nagytermébe.
• Plébániánkon is elkezdődik a bérmálási felkészítő. A bérmálandókat nov. 14-én, csütörtökön du. 16 órára várjuk a plébániára.
• A marosszentgyörgyi Sarutlan Kármelita Nővérek jelentkezőket várnak, akik elkötelezik magukat a megszentelt élet e formájára. Részletek a hirdetőtáblán!
• Bibliás hétvége lesz felnőttek és fiatalok számára nov. 22 – 24. között a székelyudvarhelyi Pió házban. Részletek a kifüggesztett plakáton.
• A következő évre szóló pasztorális füzetek kaphatók a sekrestyében és a plébánián. Ára 5 lej.
• 2014-es katolikus falinaptár kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára: 2 lej

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 200 lej
- Lourdes-i Mária rózsafüzér csoport – fűtésre – 200 lej