Hirdetések – december 8

• Vasárnap / Ma: A város központjában, az esti szentmisét követően 1915 órától az adventi koszorú második gyertyájának meggyújtására kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Holnap Szűz Mária Szeplőtelen fogantatásának ünnepe. Szentmisék lesznek de. 11 és este 18 órától. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
• Hittanórák lesznek: - hétfőn a megszokott sorrend szerint
- kedden az elsőáldozók a családokhoz mennek
- csütörtökön 16 órától bérmálási felkészítő
• Adventi papi rekollekciós szentmise lesz kedden, dec. 10-én de. 10 órától a Szent Miklós templomban.
• Minden szerdán gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
• Szerdán, dec. 11-én du. fél 5 órától Sebestyén Péter: Tüzet hoztam című könyvének bemutatója lesz a plébánia nagytermében. Szeretettel várjuk a híveket!
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, dec. 12-én este 1830 órától.
• Lelkinap lesz vállalkozók számára dec. 13-án, pénteken du. 1700 órától a Szent István plébánián. Szeretettel várjuk a vállalkozókat.
• Szintén pénteken este 19 órától Bibliaóra lesz.
• Kétalkalmas képzés lesz itt a plébánián „Természetes fogamzásszabályozás – pozitív mellékhatásokkal" címmel. Az első alkalom dec. 14-én, szombaton lesz. Részletek a hirdetőtáblán!

• A Szent Miklós egyházközség búcsúja miatt a decemberben és januárban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők részére a felkészítőt dec. 13-án, pénteken este 18,30 órától tartjuk.
• Dec. 14-én, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk a harmadik adventi gyertyát.
• Templomunkban nagytakarítás lesz dec. 14-én, szombaton de. 10 órától. Minden segítséget szívesen fogadunk!
• Advent második vasárnapján, a szentmiséken T. Antal József hodosi plébános fogja a szentbeszédeket tartani és gyónási lehetőséget is biztosít.
• Katolikus falinaptár és forgatós naptár is kapható a sekrestyében.

A harangláb építésére összesen: 400 lej
- 2 név nélkül adományozó – 80 lej
- Angi Péter – a Virág negyedből – 20 lej
- Laczkó Tibor és családja – a Tűzoltók utcából – 150 lej
- Onea Ionel és családja – a Bucsin negyedből – 50 lej
- Mária Iskola Bucsin negyedi csoportja – 100 lej

Köszönet: - mindazoknak, akik az adventi vásár alkalmával, adományaikkal segítettek. A vásár résztvevői összesen 309 lejt adományoztak. A begyűlt összeget teljes mértékben plébániánk szegény sorsú gyermekei részére fordítjuk.
- Köszönet annak a vállalkozónak, aki a bejárat oldalsó részét újraburkolta
- köszönjük adományaikat, amelyeket a Fülöp-szigeteki károsultak részére adtak