Hirdetések – december 15

• Vasárnap / Ma: A város központjában, az esti szentmisét követően 1915 órától az adventi koszorú harmadik gyertyájának meggyújtására kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Hittanórák lesznek:
- hétfőn a megszokott sorrend szerint
- kedden az elsőáldozók a családokhoz mennek
- csütörtökön 16 órától bérmálási felkészítő
• Szerdán gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
• Pénteken, dec. 20-án a szentségimádás 19 órától kezdődik és éjfélkor szentmisével ér véget.
• Dec. 21-én, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk a negyedik adventi gyertyát.
• Advent negyedik vasárnapján, a szentmiséken T. Márton József tölgyesi plébános fogja a szentbeszédeket tartani és gyónási lehetőséget is biztosít.
• Sebestyén Péter: Gördeszkán a mennyországba és Tüzet hoztam című könyvei megvásárolhatók a sekrestyében és a plébánia irodájában. Darabonkénti ára: 15 lej

A harangláb építésére összesen: 170 lej
- Tankó Attila – a Kossuth utcából – 50 lej