Hirdetések – december 29

• Holnap, hétfőn a szentmise nem reggel lesz, ahogy felvettük, hanem este 18 órától kezdődik.
• Kedden, dec. 31-én, Szilveszter napján az év végi hálaadó szentmise este 1800 órakor lesz.
• Újév napján a 9 órás szentmise elmarad, csak 1100 és este 1800 órától lesz szentmise.
• Jövő hétfőn, Vízkereszt napján 11 órás szentmise nem lesz. Csak de. 9 és este 18 órakor lesz mise.
• A házszentelés az idén jan. 2-án kezdődik. Minden reggel 9 óra körül indulunk. Kérjük, hogy nézzék át figyelmesen a házszentelési beosztást, mert változások vannak az előző évekhez képest. A beosztás ki van függesztve a hirdetőtáblán, az internetes honlapunkon, és a helyi újságokban is. Lehetőség van egyházi hozzájárulás kifizetésére a házszentelés alkalmával a kántoroknál. Bíztatjuk a kedves híveket, hogy fogadják kellő áhítattal a Szent Keresztet.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 30 lej