Hirdetések – január 19

• Az Ökumenikus imahét holnap, jan. 20-án hétfőn kezdődik. A szertartások este 18.00-órától lesznek.
Az imahét programja:
- Hétfő - Jan. 20-án, Szent István Róm. Kat. templom
- Kedd - Jan. 21-én, Örmény Kat. templom
- Szerda - Jan. 22-én, Református templom
- Csütörtök – jan. 23-án, Unitárius imaház
- Péntek – jan. 24-én, Baptista Imaházban
- Szombat – jan. 25-én, Szt. Miklós Róm. Kat. templom
A program bővebben ki van függesztve a hirdetőtáblán.
• Holnap, január 20-án a szentségimádás a régi beosztás szerint lesz megtartva.
• Az ökumenikus imahét miatt az elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója február 13-án, csütörtök este 19 órától lesz megtartva.
• A korábban hirdetett február 8 helyett február 1-én, szombaton este 19 órától indul a jegyeskurzus a Szent Miklós plébánián.
• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a beosztás szerint lesznek megtartva.
• A Caritas Korai Nevelő Központja Téli Bekukkantó napokat rendez január 20 – 23 között 2 hónapostól 3 éves korú gyerekek és szüleik számára, amikor betekintést nyerhetnek a központ tevékenységeibe. A hagyományos fejlesztő foglalkozások mellett ezúttal lesz ének, mondóka – tanulás, babamasszázs, körjátékok, fejlesztőjátékok, kézimunkázás, beszélgetés szülőkkel. Februártól újabb csoportok is indulnak. Bővebb információ a kifüggesztett plakáton található.
• Nyugdíjasok figyelmébe! Aki tartalmasan szeretne eltölteni egy héten egyszer 2 órát (csütörtökön 14 – 16) és szeret kirándulni, várjuk szeretettel jelentkezésüket a Szent István plébánia hittantermébe!
• Zarándoklat indul Rómába 2014. május. 3 – 10 között. Részvételi díj: 450 euro. Részletek a hirdetőtáblán!

Összesen: 425 lej
- 1 név nélkül adományozó – 100 lej