Hirdetések – március 23

• Kedden, március 25-én Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe. A szentmise este 18 órától lesz.
• Nagyböjt minden péntekén du. 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
• Pénteken este 19 órától ifjúsági óra lesz a plébánián. Várunk minden fiatalt!
• Jövő vasárnap kezdődik a nyári időszámítás. A mi templomunkban a szentmisék időpontja nem változik, továbbra is az esti szentmisék 18 órától kezdődnek.
• 9 hetes lelkigyakorlat indul Mária Iskolájában március 24 – május 26 között hétfőnként este 18 órától a Szent Miklós plébánián. Részletek a hirdetőtáblán!
• Szakképzett betegápoló munkát keres. Vállalja fennjáró és ágyhoz kötött betegek ápolását egyaránt. Érdeklődni lehet a plébánián!
• A kedves hívek még mindig felajánlhatják jövedelmi adójuk 2 % -át az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 50 lej