Hirdetések – március 30

• Hétfőn és csütörtökön a megszokott időben plébániai hittanórák, azaz bérmálási felkészítő.
• Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
• Jövő héten első péntek, meglátogatjuk a betegeket. A szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők részére pénteken, április. 4-én du. 18.30 órától a plébánián.
• Pénteken este 7 órától Belső iránytű eladás sorozat a plébánia nagytermében. Előadó Csibi Márti. Téma: Tiszta szívvel, gazdagon.
• Ma kezdődik a nyári időszámítás. A mi templomunkban a szentmisék időpontja nem változik, továbbra is az esti szentmisék 18 órától kezdődnek.
• Jövő szombaton, ápr. 5-én húsvéti nagytakarítás lesz a templomban, ahová minden segítséget szívesen fogadunk!
• Egyházközségünkben a Triduum (3 napos szentbeszéddel egybekötött előkészület a Húsvétra) április 7 – 8 - 9-én lesz. Vezetője Márton István gödemesterházi plébános.
• Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
• A plébánia Ifjúsága és egyben a ministráns csoport zarándoklatát az idén is megszervezik Gyulafehérvárra, április 17- én nagycsütörtökön az olajszentelési szentmisére. A zarándoklatra iratkozni lehet a plébánián. Az utazás ára 35 lej.
• A Sokszínű Caritas című előadássorozat következő meghívottjai a Korai Nevelő-és Fejlesztőközpont illetve az Esély program munkatársai lesznek. A beszélgetés során a résztvevők megtudhatják, hogy mit is jelent tulajdonképpen a korai nevelés, fejlesztés; betekintést nyerhetnek a központ kínálta szolgáltatásokba, eseményekbe, programokba. Várunk mindenkit szeretettel szerda délután 17 órakor, a Márton Áron utca 22. szám alatti hátsó, sárga épületbe.
• Szakképzett betegápoló munkát keres. Vállalja fennjáró és ágyhoz kötött betegek ápolását egyaránt. Érdeklődni lehet a plébánián!

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 100 lej