Hirdetések – május 25

• Ez év május 25-én, európai uniós parlamenti választásra kerül sor országunkban is. Hívő kereszténynek és felelős állampolgárnak, kötelessége élni a választás lehetőségével. Szeretettel kérem Kedves Híveimet, és minden jóakaratú embert, hogy május 25-én menjenek el választani és szavazatukkal azokat a jelölteket támogassák, akik a fenti elvárásoknak leginkább megfelelnek.
• Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
• A jövő héten a bérmálási felkészítő kedden du. 16 órától lesz megtartva. A hittanórák a megszokott beosztás szerint történnek.
• Május 26 és június 1 között templomunkból közvetíti a szentmiséket a Mária Rádió, ezért a szentmisék sorrendje a megszokottól eltérő lesz.
• Megbeszélésre hívjuk a bérmálkozók szüleit szerdán, május 28-án este 19 órára a plébániára.
• Csütörtökön Urunk mennybemenetelének ünnepe. A szentmisék de. 11 és du. 18 órától lesznek. Ezen a napon irodai szolgálat nem lesz.
• Szombaton, május. 31-én a búcsúra készülve templomtakarítás lesz. Minden segítséget szívesen fogadunk!
• Jövő vasárnap tartjuk templomunk búcsúünnepét. Az ünnepi szentmise 12 órakor kezdődik.
• Templomunkban a bérmálás jún. 8-án, Pünkösd vasárnap du. 17 órától lesz.
• Június 15-én, Szentháromság vasárnapján tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.
• Egyházközségünkbe vendégek érkeznek Kiskunmajsáról csütörtökön, június 5-én kb. este 9 órakor és 13 személynek szállást keresünk. Aki szállást tud biztosítani, kérjük, jelentkezzen a plébánián.
• Plébániánk autóbuszt indít a pünkösdi búcsúra. Iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 15 lej.
• Az elsőáldozás alkalmával a templomban készített felvételek próbaképei elkészültek, a plébánia irodájában megnézhetők és rendelhetők.
• A Művelődési Központ szeretettel vár mindenkit a magyar királyi honvéd bajtársi találkozóra a korona termébe hétfőn, május 26-án 19 órai kezdettel. Kérik, hogy aki rendelkezik személyes tárgyi emlékkel vagy a magyar királyi honvédség tagjait ábrázoló fényképpel, vigye azt magával másolás végett.

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 650 lej
- 1 név nélkül adományozó – 250 lej
- a Váradi – Czáka család – a Bucsin negyedből – 100 lej