Hirdetések – június 29

• A jövő héten Sarlós Boldogasszony ünnepén, júl. 2-án, szerdán 11 órától búcsús szentmise lesz Újfaluban.
• Jövő héten elsőpéntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk a júliusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken, július 4-én 18,30 órától a plébánián.
• A bérmálkozás alkalmával készített csoportképek és DVD átvehetők a plébánia irodában.
• Vakációs bibliahetet szervezünk óvodások és általános iskolások részére július 3 és 5 között. A programok de. 10 – 13 óra között zajlanak a Szent István plébánián. Jelentkezni a plébánián kell július 1-ig. Ára 10 lej. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán.
• A gyulafehérvári Caritas idei önkéntes táborát Gyergyószentmiklóson tartja július 7 – 13 között, ahová minden városlakót is szeretettel várnak. Jelentkezés és bővebb információ a kifüggesztett plakáton található.
• Idén is megszervezik az Ezer Székely Leány Napját július 5-én, szombaton. Kérik a szervezők, hogy Székelyföld leányai és legényei, asszonyai és férfiai gyülekezzenek és csatlakozzanak a programhoz a csíksomlyói kegytemplomban de. 11 órától.
• Diákok nyári lelki táborai:
- V-VIII. osztályosoknak, július 27-30 között,
- Valamint a IX – XII. osztályosoknak július 30 – augusztus 3 között.
Iratkozni lehet a hitoktatóknál, illetve a Szent Miklós plébánián.
A táborok összértéke 65 lej. Az iratkozásnál kérünk 20 lejt előlegként!

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 490 lej
- 2 név nélkül adományozó – 140 lej
- Hideg Mária – a Balcescu utcából – 50 lej
- Csata Pál – a Bucsin negyedből – 50 lej
- Antal Erzsébet Rózsafüzér csoportja – 150 lej
- Bicsak József – a Kis utcából – 100 lej

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• BERECZKY BOTOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bereczky József és Csibi Ildikó róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett DÉCSE CSORJA ANNA - ILDIKÓVAL, aki szül. Maroshévízen és lakik Gyergyószentmiklóson, a Décse István róm. kat. és Csorja Anna – Ágnes ref. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• PORTIK TIHAMÉR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Sándor és Réthi Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BENEDEK MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Benedek Imre és Kolumbán Jolán róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.