Lelkigyakorlat

A GYULAFEHÉRVÁRI FŐEGYHÁZMEGYE PASZTORÁLIS BIZOTTSÁGÁNAK CSALÁDPASZTORÁCIÓS MUNKACSOPORTJA

szeretettel meghív benneteket egy lelkigyakorlatos hétvégére

„Küldelek én, megáldlak én, csak menj, és hirdesd szavam!"

2012. február 3 – 5. Csíksomlyó Jakab Antal Konferenciaközpont

A hétvége tervezett témái és előadói:

A. Misztérium nélkül nincs misszió - Elmélyülés az Istennel való személyes kapcsolatban (Kertész Marika- Kézdivásárhely)

B. Küldetésünk a családban, az egyházban és a társadalomban (György Ida- Szentegyháza)

C. Tanúságtételek az elhangzott témák kapcsán

Témáink elmélyítése érdekében csoportos beszélgetésekre is sor kerül. Ugyanakkor lesz közös játék, tánc, kreatív tevékenység, könyvbemutató. Természetesen arra is lesz lehetőség, hogy a résztvevők a csendben mélyebben találkozzanak Istennel és a szentmisékben, a közös imák alatt, a szentségimádáson erőt kérjenek missziós küldetésük teljesítésére.

Mit hozzatok magatokkal?

Szentírást, jegyzetfüzetet fényképet családotokról kedvenc könyveiteket, receptjeiteket

A program pénteken este 6 órakor kezdődik és vasárnap ebéddel ér véget.

Részvételi díj: 150 RON / fő.

Jelentkezni a itt (ww.csalad.ro) lehet 2011. december 26 és 2012. január 25.-e között. Bármilyen kérdésetek van a hétvége kapcsán, megírhatjátok Kertész Marikának a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, vagy hívhatjátok a 0743-152008-os telefonszámon.

Jelentkezés után részletes programot küldünk.

Szeretettel várunk mindannyitokat – akik egy kis kikapcsolódásra, pihenésre és lelki feltöltődésre vágytok!

Czikópap