Férjek-édesapák lelki hétvégéje

A GYULAFEHÉRVÁRI FŐEGYHÁZMEGYE PASZTORÁLIS BIZOTTSÁGÁNAK CSALÁDPASZTORÁCIÓS MUNKACSOPORTJA
szeretettel meghív a

Férjek-édesapák lelki hétvégéjére

2012. március 2-4 között
a Jakab Antal Konferencia Központba, Csíksomlyóra.

clip image002

A hétvége mottója: „Menjetek, tegyetek tanítványommá minden népet” (Mt 28,19)

A hétvége tervezett témái:

1. Első missziós területem: családom (Blága Botond)
2. Misszió munkahelyemen, környezetemben (Zsombori Zsolt)
3. Küldetésünk a plébánián (Bajcsi Tibor)
4. Jézus fényét hordozni férjként, édesapaként a társadalomban (Lukács János István, Samaj Arnold).
A témákat tanúságtételek, kiscsoportos megbeszélések követik. Ugyanakkor lesz filmnézés, közös beszélgetés, férjek-édesapák csoport bemutatkozás. Arra is lesz lehetőség, hogy a résztvevők a csendben mélyebben találkozzanak Istennel. A szentmisékben, a közös imák alatt, a szentségimádáson erőt kérjenek missziós küldetésük teljesítésére.

A program pénteken este 6 órakor kezdődik és vasárnap ebéddel ér véget.
Részvételi díj: 160 RON / fő.

Jelentkezni a  www.csalad.ro-n lehet 2011. február 8-tól. Bővebb információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a

0742-127374 telefonszámon.

Jelentkezés után részletes programot küldünk.
Szeretettel várunk mindannyiatokat – akik egy kis kikapcsolódásra, pihenésre és lelki feltöltődésre vágytok: férjeket, apákat, nagyapákat, de lelkiatyákat, papjainkat is!